Zoeken op trefwoord of art.nr.
Zoeken op merk
Zelfzorgmiddelen van
VSM
Vogel   Rubimed
Wala
Weleda

Product informatie

APC
Code: HP733602
Inhoud: 20st
Merk: Leidapharm
Voorraad leverancier:
   
Bestellen niet mogelijk vanwege geen voorraad.

Acetylsalicylzuur en paracetamol behoren tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen en zijn in combinatie met coffe´ne werkzaam tegen koorts en pijn

NB1 Dit middel heeft een WISSELWERKING met een aantal medicijnen. Vraag in uw apotheek om advies. Er wordt een STICKER op de verpakking geplakt. NB2 Niet gebruiken tijdens de ZWANGERSCHAP en borstvoeding! Er wordt een STICKER met deze informatie op de verpakking geplakt.

Acetylsalicylzuur en paracetamol behoren tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende middelen en zijn in combinatie met coffeïne werkzaam tegen koorts en pijn

Toepassing
Dit geneesmiddel is bestemd voor patiënten die last hebben van één of meer van onderstaande klachten: 
- koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na inenting. 
- hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en reumatische pijn.

Samenstelling:
De werkzame stoffen in dit middel zijn 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg coffeïne. De andere stoffen in dit middel zijn LACTOSE, microkristallijne cellulose, gehydrogeneerde plantaardige olie, gehydrogeneerde ricinusolie.

Gebruik:
Gebruik dit middel altijd precies zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker. De tabletten in een ruime hoeveelheid water uiteen laten vallen, goed omroeren en opdrinken. De tabletten moeten met een tussenperiode van tenminste 4 uur worden ingenomen.

De gebruikelijke dosering: 
Volwassenen
1 à 2 tabletten per keer, maximaal 6 tabletten per etmaal. 
 Kinderen van 7 tot 11 jaar: 
½ tablet per keer, maximaal 2 tabletten per etmaal. 
 Kinderen van 12 jaar en ouder: 
1 tablet per keer, maximaal 3-4 tabletten per etmaal.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant: 
Apotex Nederland BV 
Registratiehouder: 
Leidapharm B.V. 
Archimedesweg 2 
2333 CN Leiden 

 

Mijn winkelmandje
Uw winkelmandje is leeg.


PostNL

Nieuws en informatie

U heeft een recept gekregen en wat nu?
U bent bij uw arts, homeopaat of therapeut geweest en heeft een recept meegekregen.
Helaas is het niet mogelijk om recepten via deze webwinkel aan te bieden maar er zijn natuurlijk wel andere mogelijkheden. [meer]

Ruim 65.000 artikelen!
Via deze webwinkel kunnen wij u ruim 65.000 artikelen aanbieden die u anders bij de drogist of reformwinkel zou kopen. [meer]

Ruil en retourregeling.
Wanneer kunnen artikelen worden teruggestuurd of geruild? [meer]